Kurumsal

Hakkımızda

Şahiner 50 yılı aşkın bahçecilik ve zirai tecrübeyi 2002 yılından beri devam ettirdiği bodur meyve fidani yetiştiriciliği (fidancılık) ile harmonize ederek piyasada önemli bir kabul görmüştür. Özellikle bodur elma fidanlarında kalite standartları ve pazar payı bölgesel hacmi aşmış ve tüm Türkiye`ye hitap eden boyutlara ulaşmıştır.

Türkiye’de, 2002 yılından bu yana, bodur ve yarı bodur fidan üretiminde sürekli yenilenen ürün yelpazesi ile yüksek kalite standartlarını hedeflemekte olan Şahiner Fidan Türkiye'de Mavi Sertifikalı Elma Fidanı üretimi yapan elit firmalardandır.

Şahiner Fidan ürünleri sertifikalıdır ve devletten 280 TL dikim desteği alınabilir. Fidan Üreticileri Alt Birliği (FÜAB) üyesi firmamız Avrupa standartlarında üretim kalitesi ile ismine doğru aşılanmış, güvenilir, yüksek verimli Şahiner Fidan ürünü birinci elden tüketiciyle buluşmaktadır.

Şahiner iktisadi ve ticari hayatta faaliyet gösterdigi her alanda “Ya en iyisi Ya hiçbiri” sloganıyla yola çıkmış ve bu hedef doğrultusunda kalite standartlarına ve müşteri memnuniyetine çok hassas bir duruş sergilemektedir.

Sunulan her türlü hizmette Şahiner olarak ilk amacımız daima "yüksek müşteri memnuniyetini" yakalamak olmuştur.

Neden Şahiner Fidan?

  • Türkiye’de 2002 yılında “Ya en iyisi ya da hiç biri” sloganiyla yola çikmis Sahiner Fidan, sürekli yenilenen ürün yelpazesi ile yüksek kalite standartlarini hedeflemektedir.
  • Ürünlerimiz "Mavi Sertifikalı" olup devletten dekar başına 280 TL Hibe destek alınabilmektedir.
  • Aşı Kalemleri, mavi sertifikalı olarak ortağı olduğumuz Fidan aş.'den ve kendi kalem damızlık tesisimizden temin edilmektedir.
  • Kontrollü, güvenilir, uzun ömürlü, yüksek verimli ve setifikali her Şahiner Fidan ürünü birinci elden tüketiciye uygun fiyatlarla sunulmaktadır.
  • Ücretsiz danışmanlık ve satiış sonrası bilgi desteğiyle müşterilerine daima güven vermektedir.
  • Dürüstlüğü ve Kaliteyi kendisine ilke edinmis olan Şahiner Fidan, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli prensip haline getirmiştir.